Yhteystiedot Henrikin Tapulitytöt

Lippukunnanjohtaja Matilda Taimi lpkj(@)henrikintapulitytot.fi 044 5078644

Ohjelmajohtaja Zora Ayelbassa ohjelmajohtaja(@)henrikintapulitytot.fi

Pestijohtaja Veera Tuominen pestijohtaja(@)henrikintapulitytot.fi

Taloudenhoitaja Pauliina Kajava talous(@)henrikintapulitytot.fi

Sihteeri ja jäsenrekisterinhoitaja Heidi Saarrlainen jasenrekisteri(@)henrikintapulitytot.fi

Aluksen päällikkö (s/y Helvi) Selma Remander ja Gabriela Andersson helvi(@)henrikintapulitytot.fi

KOKOONTUMISPAIKAT

Kolo Henrikinkirkko, Peltolantie 2, 20720 Turku

Partiokolo on esteetön.

Heinänokan partiovenesatama Heinänokantie 16, 20960 Turku

IKÄKAUDET

Sudenpennut 7-9v

Akela/sudenpentuvastaava Minttu Viksten

Ketut Matilda Taimi, Jemina Kangan ja Daciana Blagaila Deac

Pandat Anna Leisvuori

Ilvekset Tina Peltonen

Seikkailijat 9-12v

Virtahevot Linnea Nurmi, Yolanda Laukkanen, Lulu Polviander, Enni Engblom ja Aamu Paajanen

Meduusat Sara Öfverström ja Pinja Renkonen, luotsi Zora Ayelbassa (ohjelmajohtaja(@)henrikintapulitytot.fi)

Tarpojat 12-15v

Liskot Alexandra DiNardi

Merihevoset Felicia Ayelbassa ja Zora Ayelbassa, luotsi Zora Ayelbassa (ohjelmajohtaja(@)henrikintapulitytot.fi)

Pusupossut Pinja Renkonen, Sara Öfverström ja Helmi Entonen, luotsi Veera Tuominen

Samoajaluotsi Zora Ayelbassa, zora.ayelbassa(@)partio.fi

Vaeltajaluotsi Aurora Santala

SISUPARTIOTOIMINTA

Sammakot Silva Kostiainen, Jaanet Salminen, Anna Manninen ja Mari Nurmi

MERIPARTIOTOIMINTA

Aluksen päällikkö (s/y Helvi) Selma Remander ja Gabriela Andersson, helvi(@)henrikintapulitytot.fi

Purjehdusvastaava Julius Mella, julius.mella(@)loistocast.com

Kipparit

Pauli Engblom pauli.engblom(@)partio.fi 0400 895451

Anna Leisvuori anna.leisvuori(@)gmail.com 040 5447005

Inna Kulla inna.kulla(@)partio.fi 040 8676474

Jukka Koskelainen jukka.koskelainen(@)gmail.com 044 2049282

Ville Sahlström ville.sahlstrom(@)gmail.com 050 3635090

Akseli Silfver aksesilf(@)gmail.com 040 5087558

Laura Utriainen lautriainen(@)gmail.com 0407234494

Johanna Seulu johanna.seulu(@)partio.fi 0451118159

Sofia Engblom sofia.meri.engblom(@)outlook.com 0449706419

Topias Leino toosle(@)utu.fi 0408224552

Rasmus Suominen rasmussuo(@)gmail.com 045 3191013

Aurora Santala katariinasant(@)gmail.com 045 1269145

Lassi Ora lassiora112(@)gmail.com 045 8556656

Veera Tuominen veera.erika(@)gmail.com 044 2133401

Julius Mella julius.mella(@)loistocast.com 040 0279491

Marcus Nurmio marcus.nurmio(@)gmail.com 040 3652730

Zora Ayelbassa zora.ayelbassa(@)partio.fi 0404142969